Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

Výstavné výsledky

 

Viac info o výstavách, na ktoré sa chystáme, a na ktorých sme boli nájdete TU

 

 

24.8.2008 - Špeciálna výstava SHK - Varín.................................. N4 .......... ( tr. šteňat )

2.11.2008 - Medzinárodná výstava psov - Nitra.......................... VN1 .........( tr. dorastu )

25.1.2009 - Medzinárodná výstava psov - Trenčín.......................VD ......... ( tr. mladých )

29.3.2009 - Národná výstava psov - Nitra.....................................V2 ........... ( tr. mladých )

25.4.2009 - Klubová výstava SHK - Bojnice ................................VD .......... ( tr. mladých )

23.8.2009 - Špeciálna výstava SHK - Lomnistá..........................VD4......... ( tr. stredná )

23.8.2009 - Svetová výstava psov- Bratislava..............................VD........... ( tr. stredná )

24.1.2010 - Medzinárodná výstava psov - Trenčín......................V3............ ( tr. stredná )

22.8.2010 - Medzinárodná výstava psov DUODANUBE- BA..........V4............ ( tr. otvorená )

23.1.2011 - Medzinárodná výstava psov - Trenčín...............V1 CAC...... ( tr. otvorená )

20.3.2011 - Celoštátna výstava psov - Nitra.................................V3............ ( tr. otvorená )

17.4.2011 - Klubová výstava- Bojnice..................................V2 r.CAC..... ( tr. otvorená )

29.5.2011 - Oblastná výstava- Sereď...V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz.. ( tr. otvorená )

20.8.2011 - Medzinárodná výstava psov- BA.....V1 CAC, CACIB, BOB... ( tr. otvorená )

21.8.2011 - Medzinárodná výstava psov- BA...........V1 CAC, r.CACIB..... ( tr. otvorená )

28.8.2011 - Špeciálna výstava SHK - Podskalie.........................VD3......... ( tr. otvorená )

29.1.2012 - Medzinárodná výstava - TN..............V1 CAC, CACIB,BOB.. ( tr. otvorená )

18.4.2012 - Klubová výstava- Bojnice.............................................VD...... ( tr. šampiónov ) 

27.1.2013 - Medzinárodná výstava psov - Trenčín........V2 res. CAC.... ( tr. šampiónov )


 

Obrázok

 

 

  

 

 

 Rozhodcovia a ocenenia nimi udelené:

 

Elena Škvařilová (SK) -N4

Elena Ruskovaara (FIN) -VN1

Jadwiga Nicziewicz (PL)- VD

Gabriela Ridarčíková (SK)- V2, V1 Víťaz triedy, Oblastný víťaz, V2 res.CAC

 Sabine Kerschner (A)- VD

Jana Svobodová (CZ)- VD4, VD3

Uwe Fischer (D)- VD

Václavík Miroslav (CZ)- V3 

 Reisinger Karl (A)- V4

Terézia Gargušová (SK)- V1 CAC 

Tibor Havelka (SK)- V3

Dr.Elisabeth Dietschi (CH)- V2 r.CAC

Müller Hans (CH)- V1, CAC, CACIB, BOB

 Halas Malgorzata (PL)- V1, CAC, r.CACIB

 Beradze Iuza (GE)- V1, CAC, CACIB, BOB

  Dušica Bučer (SL)- VD

 


 
Reklama